Jak změnit způsob práce s Office 365
a ušetřit náklady za IT?

Office 365 je moderní způsob poskytování známých aplikací a služeb prostřednictvím internetu, které značně uleví vašim firemním rozpočtům. Organizace či úřad v tomto případě nakupuje pouze služby, které opravdu potřebuje, a to v množství odpovídajícím aktuálnímu stavu zaměstnanců. To vše, aniž by přitom bylo nutné starat se o infrastrukturu, servis, aktualizace a podobně.

S Office 365 získává firma i řadu dalších výhod, které podpoří týmovou spolupráci a vyšší produktivitu práce. Jde především o možnost sdílení kalendářů, kontaktů či dokumentů mezi více uživateli a pak samozřejmě také možnost plnohodnotné práce mimo kancelář.

V průběhu hodinového webináře se mimo jiné dozvíte:

  • Co všechno nabízí služby Office 365
  • Jak může cloudová služba Office 365 usnadnit váš business
  • Jak přinést výrazné úspory a optimalizaci nákladů
  • Představení jednotlivých rodin plánů, podle velikostí firem
 

13.listopad 2013
14:00 - 15:00

Prezentující
Martin Hruška
Microsoft Office Division Lead

Využijte efektivně svůj čas a zdarma se přihlaste na webinář v klidu své kanceláře.

Registrace na webinář již skončila. Záznam webináře je k dispozici na následující adrese. 
O společnosti Ness Technologies
Jsme globálním poskytovatelem IT a business služeb a řešení se specializací na vývoj softwarových produktů a aplikací, systémovou integraci, konzultace a distribuci software. Naše služby stavíme na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, nearshore i offshore dodávek. Kolem 7 000 odborníků v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii a téměř 600 v ČR spojuje výhody globálního know-how a místních znalostí. Na českém trhu patříme k leadrům v oblasti business a IT služeb. Další informace o společnosti najdete na www.ness.com/cz

Systémové požadavky
Windows® 7, Vista, XP or 2003 Server; Mac OS® X 10.5 nebo novější