Jak využít Google Apps naplno?

Jak zvýšit produktivitu uživatelů až o 50% a ušetřit na IT?

Přístup k e-mailu, kalendáři i dokumentům odkudkoli v reálném čase je dnes nutností. Nabízíme řešení, které vám nejen přinese možnost vzdálené spolupráce týmů na tvorbě dokumentů a grafiky, doplněné o interaktivní komunikaci přes chat a videokonference, ale i významnou úsporu času a nákladů.

Google Apps efektivně snižují i bezpečnostní hrozby. Srovnatelné úrovně ochrany interním řešením byste dosáhli jen za cenu velmi vysokých nákladů. Více než 6 000 000 společností, které každodenně využívají Google Apps, se nemůže mýlit… 

V průběhu hodinového webináře se zaměříme na reálné ukázky:

  • Porovnání Office 365 a Google Apps a naše zkušenosti s oběma platformami
  • Co vám může přinést integrace do vašich systémů
  • Jak zvýšit produktivitu vašich uživatelů - on-line spolupráce na tvorbě dokumentů, jejich sdílení a dostupnost služeb prakticky z libovolného zařízení.
  • Jak přinést výrazné úspory a optimalizaci nákladů 
  • Jak přistupovat k dokumentům, e-mailům a kalendáři odkudkoliv přes internet i off-line.

A mnoho dalšího, navíc také přes mobilní přístup. Více informací o řešení můžete nalézt na našich stránkách nebo požádat o vyzkoušení zde.

 

11.prosince 2013
14:00 - 15:00

Prezentující
Martin Kunz
Cloud Development Manager

Využijte efektivně svůj čas a zdarma se přihlaste na webinář v klidu své kanceláře.

Registrace na webinář již skončila. Záznam webináře je k dispozici na následující adrese. 
O společnosti Ness Technologies
Jsme globálním poskytovatelem IT a business služeb a řešení se specializací na vývoj softwarových produktů a aplikací, systémovou integraci, konzultace a distribuci software. Naše služby stavíme na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, nearshore i offshore dodávek. Kolem 7 000 odborníků v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii a téměř 600 v ČR spojuje výhody globálního know-how a místních znalostí. Na českém trhu patříme k leadrům v oblasti business a IT služeb. Další informace o společnosti najdete na www.ness.com/cz

Systémové požadavky
Windows® 7, Vista, XP or 2003 Server; Mac OS® X 10.5 nebo novější